नारायण न्यौपाने– अस्ट्रेलियामा बसेर अध्ययन सँगै काम गरेका केहि नेपालीहरु साँगितिक क्षेत्रमा पनि जम्ने शुरमा छन । बिगत लामो समयदेखी अस्ट्रेलियामा बस्दै आएका ४ जना युवाहरु माधव न्यौपाने, राम कँडेल, दिपक सापकोटा र शसिधर कँडेलले सँयुत रुपमा सञ्चालन गरेको इनाक्षी इन्टरटेनमेन्ट मार्फत साँगितिक यात्रा तय भएको छ । उनिहरुले इनाक्षी इन्टरटेनमेन्ट मार्फत पहिलो गित ‘पागल पागल’ शुक्रवार सार्वजनीक गरेका छन । जुन गित युट्युवमा सार्वजनिक भएको केहि समयमानै अत्यन्तै धेरै दर्शकले मन पराएका छन ।

गितमा माधव न्यौपानेको उत्कृष्ट लय तथा शब्द सिर्जना छ । सिर्जनाकार न्यौपाने र पुर्णकला बिसीको सुमधुर आवाज रहेको म्यूजिक भिडियो पनि उत्कृष्ट बनाइएको छ । न्यौपाने स्वयमले निर्माण सँयोजन गरेको म्यूजिक भिडियोमा कल्पना गैरे, दिपक सापकोटा, मार्टिन र शामको अभिनय रहेको छ ।

यिबोगान्त लोक दोहोरी गित पागल पागलमा प्रेममा बिछोड पछिको अवस्था चित्रण गरिएको छ ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here